Інтернет-магазин "Сонячний тюльпан"

Сонячний Тюльпан

СОНЯЧНИЙ ТЮЛЬПАН - це не тільки інтернет-магазин садових квітів, це сайт про наше захоплююче хобі, яке плавно переросло в невеликий сімейний бізнес. На даний момент ми не є конкурентами великим компаніям і розплідникам садових квітів. Ми пропонуємо наш сімейний вибір. Хороші думки про квіти притягують позитивні моменти в житті. В нашій колекції Ви знайдете: тюльпани, півонії, хости, декоративні чагарники, злаки та інші багаторічники.

мир тюльпанов

Як з'явився Сонячний тюльпан

Роком народження нашого інтернет-магазину квітів «Сонячний тюльпан» ми вважаємо 2012 рік. У серпні цього року у нас з'явився перший клієнт. Ми продали відразу три рожевих півонії. До цього часу саджанці півоній трав'янистих, придбані в 2011 році, до нашої радості добре прийнялися і розрослися. Від півоній не відставали і лілейники, і гортензії, і хости. Правильна посадка рослин і догляд за ними принесли свої плоди. А все починалося з простого придбання дачної ділянки в 2010 році в одному з районів Харківської області. Ділянка була і рівна, і доглянута, і ягідні чагарники, і плодові дерева, ось тільки квітучої краси йому не вистачало. І ми неквапливо взялися за дизайн дачної ділянки, який, в першу чергу, полягав у виборі, придбанні та посадці садових квітів та декоративних чагарників. Ми зробили вибір на користь півонії, тюльпанів, хост, лілійників і гортензій. Та ... літом 2012 року вирішили поділитися нашим світом рослин з іншими. Кілька років ми пропонували наші квіти через відомі торгові майданчики і спеціалізовані садові форуми. А в цьому році вирішили створити свій окремий сайт, в якому ми ділимося з усіма любителями і професіоналами садівництва нашими квітами та кущами.
yellow-tulips-ukr_result

Народження сайту

Створення власного сайту "Сонячний тюльпан" - це окрема маленька тема. Володіння власним сайтом в наш час перестало бути елементом престижу, і перетворилося в необхідність для власників бізнесу, джерело доходу для вебмайстрів, і хобі для тисяч простих користувачів. Залежно від цього і визначається мета створення сайту - для заробітку, піару чи іміджу, а у випадку з Інтернет-магазинами, як інструмент для ведення бізнесу і здійснення продажів. При його створенні ми вирішили не вдаватися до послуг професіоналів, а просто прослухали курс "Створення сайтів" в Універсальній школі журналістики і на платформі WordPress самі, крок за кроком, сторінка за сторінкою, стаття за статтею сконструювали наш інтернет-магазин. Процес створення сайту, як виявилося, багато в чому схожий на процес садівництва. При його розробці пройшли ті ж етапи, що і при вирощуванні садових квітів. І придумування назви, і вибір платформи, і вибір хостингу, і написання контенту, і наповнення сайту. Ми сподіваємося, що наші набуті знання і витрачені зусилля, спрямовані на створення інтернет-магазину "Сонячний тюльпан", правильно знайшли своє застосування і зростання сайту буде те саме що зростання улюблених квітів.

НАПРЯМКИ СПІВРОБІТНИЦТВА

Наш сайт буде цікавий, в першу чергу, людям, які люблять занурюватися в прекрасний світ рослин після напруженого робочого тижня. Людям, які з нетерпінням чекають вихідних днів і мають можливість вирватися на природу, в красиве приємне місце, де можна відпочити душею, а саме, в свій заміський будинок або на дачу. Ми готові поділитися з Вами хорошим настроєм, різноманітністю декоративних рослин та чагарників, поширених та непоширених, невибагливих та примхливих, недорогих та ексклюзивних.

Якщо ви робите перші кроки в квітникарстві - то ми поділимося з вами своїм досвідом.

Якщо Ви самі займаєтеся дизайном саду - то наш сайт Вам буде корисний.

Якщо плекаєте свій квітучий сад - то Вам до нас.

Якщо Вам потрібні квіти для клумби - то Вам сюди.

Якщо ландшафтний дизайн Ваша професійна діяльність - ми пропонуємо надійне партнерство.

 

90%
80%
70%

Придбана у нас рослина - це якісний посадковий матеріал, який оперативно до Вас добереться і довгий час буде дарувати чудовий настрій. Створити квітучий сад зовсім не складно, якщо Ви скористаєтеся нашими порадами, так як ми любимо нашу справу!

Ми бажаємо, щоб у Вас був виключно позитивний досвід спілкування з рослинами, а Ваші успіхи надихали Вас! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців!

З найкращими побажаннями, сімейний колектив інтернет-магазину садових квітів «Сонячний тюльпан».

НАША КОМАНДА

Пані Лариса. Головний агроном і голова колгоспу (СЕО). Душа, ідеолог та двигун Сонячного тюльпана. Садовод-квітникар зі стажем. Характер чудовий, справжній. Дача – найкраще місце відпочинку.
Пан Андрій. Начальник транспортного цеху. Він же завгосп. Він же технічний директор. він же комірник-пакувальник. Середній Сонячний тюльпан. Кращий відпочинок – це щось зробити своїми руками або напиляти дров для мангалу. Характер добро-шкідливий, компромісний.  Без рок-музики ніяк. 
Пан Сергій. Юнга. Він же молодший прикажчик. Він же начальник мотокоси й загону лопат. Молодший Сонячний тюльпан. Характер занадто спокійний, надмірно флегматичний. Акаунтів в соціальних мережах не має.